Relaxačné, Liečivé a Stolné Pyramídy

PYRAMÍDY – RELAXAČNÉ, LIEČIVÉ, STOLNÉ, STROPNÉ  PREDAJ + VÝROBA + POPIS  ÚČINKOV

Stropné relaxačné pyramídy:

Stropná Relaxačná Pyramída  stropna pyramida nad postelou

                       Detail pyramídy + spôsob použitia nad posteľou

Stropná pyramída: Má podobné podobné účinky ako veľké relaxačné pyramídy. Umiestňuje sa nad posteľ, alebo počítačové pracovisko, prípadne nad gauč. Účinky takejto pyramídy sú síce menšie a ako u veľkých relaxačných pyramíd. Na druhej strane je to kompenzované veľmi výhodnou cenou. Môžete ale pod ňou stráviť aj celú noc, alebo deň bez toho aby Vám hrozilo „prebitie energiou“ 

Použitie:  Používa sa na dobitie energie a relaxáciu. Zlepšuje pohodu pri práci, v miestach oddychu, spánku a pod. Môžete pod ňou spať aj celú noc, umiestniť si ju nad miesto kde pracujete. Nad kreslo skadiaľ pozeráte TV, čítate knižky a relaxuje. Výška pyramídy 38,2 cm cm. 

Podrobnejšie informácie + objednávky TU

Stiahnite si zdarma E-Book o využití pyramíd v domácnosti TU

Stolné pyramídy

pyramída na potraviny
Pod pyramídu môžete umiestnoť, vodu, kávu, čaje, cigarety, víno,  …….

stolná pyramída na vodu

 

Ak vložíte pod pyramídu napr. semienka alebo sadenice rôznych rastlín budú Vám rýchlejšie rásť.  Ďalej ak pod pyramídu umiestnite , čaj, kávu, koreniny a ovocie, alko , nealko, nápoje – ich chuť sa výrazne zlepší. Skúste si aj pod pyramídu vložiť tabak, cigarety, cigary a pod. a porovnajte chuť predtým a potom. Podobné pokusy môžete robiť aj s iným vecami. napríklad so žiletkami, nožíkmi – u kvalitnejších výrobkov sa prejaví tzv. samobrúsiaci efekt.

Podrobnejšie informácie + objednávky TU

stolná pyramída na potravina, vodupyramída na potraviny

Vyskúšajte aj jav  tzv. „živej vody“ – Po jednom , dvoch dňoch môžete takouto vodou zalievať Vaše kvetiny v dome a zistíte že sa im bude lepšie dariť. Vodu spod pyramídy môžete samozrejme aj piť – stačí keď ju tam necháte 4-6 hodín (alebo aj dlhšie) odstáť. Možností na rôzne experimenty sú stovky a nájdete ich v rôznej literatúre o pyramídach. 

Pozitívny účinok sa prejavuje sa u týchto javov rôzne dlhým uložením objektov pod pyramídou. Účinok pyramidiálnych efektov závisí  aj od veľkosti, uhlu stien ,miesta  umiestnenia, smerovania pyramídy a tiež aj od použitých materiálov z akých je zostavená pyramída. 

Stiahnite si Zdarma E-book o využití pyramíd v domácnosti TU

Liečebné a relaxačné účinky pyramíd:

pyramida skladacia pre detiinteriérové skladacie pyramídy

relaxačná skladacia pyramídainteriérové skladacie pyramídy

Relaxačné pyramídy menšie do výšky 150  cm – Určené pre relaxaciu v sede. Majú tú výhodu, že nezaberajú veľkú pôdorysnú plochu  a sú aj lacnejšie.

Podrobnejšie informácie + objednávky TU

Takisto sú známe a praxou overené aj pozitívne liečebné a relaxačné účinky vplyvu pyramíd na človeka . Čas urýchlenia liečenia a rehabilitácie pri niektorých chorobách sa výrazne znižuje. Pod pyramídou sa Vám lepšie oddychuje, lepšie spí, na pocit vyspatia a celkového oddychu od každodenného stresu Vám stačí aj kratší pobyt pod pyramídou , alebo menej hodín spánku.  

exteriérové pyramídy,
Exteriérová skladacia relaxačná pyramída

Podrobnejšie informácie + objednajte si pyramídy TU

Princíp pôsobenia pyramíd:

V pyramídových konštrukciách, pod nimi a aj okolo nich prebiehajú rôzne pozitívne, liečivé javy a efekty. Súčasná  veda síce nevie vysvetliť na akých fyzikálnych alebo iných princípoch tieto javy prebiehajú.   Ale fyzikálne účinky sú empiricky dokázané aj v praxi . Okrem rôznych štatisticky doložených štúdií v oblasti urýchlenia liečenia niektorých chorôb, alebo pooperačných stavov. Je tu aj napríklad známy patent Ing. Drbala z roku 1952 na 50-100 násobné predĺženie životnosti ostria klasických žiletiek a holiacich nožíkov pri „tzv. naostrovaní žiletiek  pod malou pyramídou -úplný popis patentu klikni  TU.  Popis pozitívnych účinkov pyramidiálnych stavieb a domov so šikmou strechou nájdete aj TU .

Historické fakty

Pyramídy odjakživa fascinovali ľudí jednak svojou monumentálnou architektúrou , tvarom a aj tým, že keď neboli rozkradnuté na „stavebný materiál“ tak prežili takmer nepoškodené tisícky rokov . O tom, prečo sa pyramídy rôznych veľkostí a tvarov stavali v rôznych časových obdobiach po celom svete sa vedú rôzne vedecké a aj „pavedecké“ diskusie. Hypotéz a teórií  zameraných na stavbu a využitie pyramíd sú stovky. Iba v samotnom Egypte je doteraz podrobnejšie zmapovaných cca 200 pyramíd a tisícky mastáb. Je však zrejmé, že okrem  používania pyramíd ako  hrobky, alebo súčasti chrámových komplexov sa pyramídy používali aj na iné doteraz neznáme účely. Napríklad aj v najznámejšom komplexe pyramíd v Gize sú vedľa veľkých pyramíd postavené aj menšie pyramídy V celom svete sa nachádzajú ďalšie stovky až tisícky pyramidiálnych stavieb.

Jedným z tých vedľajších (alebo, žeby nebodaj ? hlavných) účelov sú aj tisíckami rokov overené  liečiace, regeneračné, harmonizačné účinky a javy. Samozrejme aj také , ktoré sú doposiaľ oficiálne z rôznych dôvodov úmyselne zamlčované. Napr. pre lobizmus výrobcov rôznych výrobcov… od  zbytočne drahých liekov , rôznych prístrojov a zariadení  čí už pre civilné alebo vojenské použitie …….

Pyramidiálne efekty sa prejavujú aj pri rôznych tvaroch pyramíd.

Tieto pozitívne efekty sa prejavujú aj pri menších veľkostiach pyramídových konštrukcií. Už staré národy používali  tvar rôznych stanov, júrt, sakrálnych stavieb a iných obydlí buď úplne, alebo čiastočne sa podobajúce pyramidiálnym konštrukciám. Samozrejme aj  kvôli výhodnosti takýchto konštrukcií zo stavebného a konštrukčného hľadiska.

Ale je neodškriepiteľné, že rôzne pozitívne pyramidialne efekty sa buď čiastočne alebo úplne prejavujú aj u podobných stavieb podobajúcich sa pyramídam a určitým typom „vežových konštrukcií“

Dokonca aj tvary kostolov, sakrálnych stavieb u národov rôznych vierovyznaní. Svojou orientáciou jednej strany kolmo k severu. Používaním šikmých striech a vežovitých konštrukcií rôznych tvarov. Pravdepodobne či už vedome alebo nevedome využívajú určité prvky pyramídových efektov. Spomeňme si napríklad na vežovité konštrukcie egyptských stél (Jedna z nich bola prenesená do Paríža, druhá do Washingtonu )

pyramídy v gize
rok. 1998 – Pohľad z diaľky na pyramídový komplex v Gíze.

Niektoré z týchto stavieb v tvare: pyramíd, stél, veží , mešít, palácov, hradov s využitím  podobných architektonických prvkov majú určite okrem primárnych účelov aj zaujímavé vedľajšie efekty o ktorých starí stavitelia vedeli.

Určite ste si všimli, že na niektorých miestach. Či už vo vnútri takýchto stavieb , alebo v ich okolí sa cítite psychicky lepšie. Pobyt v nich na Vás pôsobí lepšie ako v iných objektoch. Po dlhšom pobyte v takýchto  stavbách, keď z nich odídete. Tak sami na sebe pozorujete, že sa Vám zlepšila nálada. Nervozita a negatívne pocity ustupujú a celkovo z nich odchádzate v oveľa lepšej psychickej pohode , zrelaxovaný kľudnejší atď.

Už pri meraní geopatogénnych zón a geoanomálií na rôznych miestach  som si všimol, že pomerne dosť takýchto najmä starších stavieb je postavených v tzv. pozitívnych miestach , alebo zónach. Vtedy sa  pozitívne účinky takýchto stavieb a konštrukcií znásobujú.

 Niektoré najmä staršie stavby obsahujú v sebe aj také architektonické a konštrukčné prvky + využívajú  stavebné materiály a technológie, ktoré majú samy o sebe harmonizujúci účinok. Okrem toho že tieto stavby vedia určitým spôsobom redukovať, alebo úplne eliminovať geopatogénne zóny sa v nich človek cíti vyslovene dobre. Rôzne pozitívne účinky takýchto stavieb sa prejavujú aj v ich okolí a dokonca vedia určitým spôsobom aj redukovať aj účinky „Negatívnych zón“. Týka sa to najmä stavieb so sedlovými, (štítovými, šikmými  strechami).

 

 

 

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma