EMGEON CARE

EMGEON CARE

Použitie: V aute počas jazdy na Elimináciu a Redukciu účinkov Geopatogénnych Zón na vodiča  a tzv. “Úsekov Smrti.” 

Dlhodobými meraniami viacerých od seba nezávislých zdrojov je zistené, že na určitých úsekoch ciest a križovatiek  dochádza k väčšiemu počtu nehôd. Aj keď tieto úseky a križovatky sú relatívne prehľadné a na prvý pohľad bezproblémové. V týchto úsekoch sa väčšinou vyskytuje aj väčšie množstvo geopatogénych zón,

emgeon-care1emgeon-care4

Zariadenie EMGEON CARE je  pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálnou medenou páskou.

Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” . 

Umiestnenie:  v aute uložíme  na miesto kde sa dajú uložiť plechovky a malé fľašky od nápojov. Najlepšie do pravých dverí. Na mieste spolujazdca.

emgeon-care4

Vnútorný priestor valca môžete stále využiť na uloženie rôznych drobností. Napr. hygienické vreckovky, pracovné rukavice, kozmetické prostriedky, handričku na čistenie okna …

Zariadenie vytvára okolo seba el. magnetické pole. (podobné ako je okolo zeme). Chráni tak posádku auta pred účinkami geoanomálií a geopatogénnych zón. Funguje to podobne ako magnetické pole zeme  rozptyľuje slnečné gama žiarenie.

ilustracia-posobenia-emgeon-care

Pôvodná cena: 29,90

Cena v akcii 19,90 +poštovné a balné 3€

Objednávací formulár nájdete dole na stránke

PASÍVNY SOLENOID EMGEON1

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón v domácnostiach je pasívny solenoid EMGEON . V autách sa používa EMGEON CARE

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 10-20 metrov. Závisí to od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačí jeden pasívny solenoid na  byt, alebo dom.

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm.

emgeon-obyvacka-webemgeon-kuchyna-umiesnenieemgegon-pri klime-websolenoid-stojan-na-kvetysolenoid-kniznica

solenoid-2spojene

 Ukážky umiestnenia a orientačná schéma pôsobenia zariadenia EMGEON

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť 2 ks zariadení EMGEON1 umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa čo najbližšie   a najvyššie k obvodovým stenám.

Pasívny solenoid Emgeon je rovnako účinný a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”. Použitie na Elimináciu a redukciu geopatogénnych zón.

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm.

Dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks cena 39,90 +5€ poštovné a balné

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Objednávací formulár:

  Vaše meno (povinné)

  Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

  PSČ, Mesto/obec (povinné)

  Telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Záväzne si objednávam nasledujúce položky: popis uveďte do políčka nižšie

  Ceny poštovného a balného sú uvedené pre platbu vopred. Pri doručení na dobierku sú poštovné náklady vyššie a preto sa k cene poštovného pripočítavajú 2€

  Ceny meraní geopatogénnych zón : http://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

  Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

  Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

  Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma