Patent Ing. Drbala na brúsenie žiletiek

Patent Ing. Karla Drbala z roku 1952– na brúsenie žilietiek pod pyramídkou

Tento patent bol bol dlhých peripetiách, testoch, meraniach a skúšaniach zo strany rôznych kontrolných,  meracích a aj politických úradov a inštitúcií za socializmu  udelený p. Ing. Drbalovi. Patent potvrdzuje správnosť „využitia pyramidiálneho efektu“ na brúsenie klasických žiletiek.

       Žiaľ na moderných žiletkách rôznych značiek napr. (veď viete …tie s 2-5-timi čepielkami:) atď. sa už tento spôsob dá využiť iba obmedzenejšie, pretože výrobcovia, aby viacej zarobili tak brúsia žiletky laserom.   Brúsenie laserom  narušuje kryštalickú mriežku materiálu žiletky.  Ale podľa cca 2 ročných testov to vyzerá tak, že sa predĺží aj životnosť „moderných žiletiek“ zhruba 2-5 krát. Síce to nie je až viac ako 111 oholení s jednou klasickou žiletkou (viď patent) ale aspoň niečo.        

Patent-č.-91304-Ing.-Karel-Drbal-Praha -Na prečítanie klikni TU

         Čiže ak by ste chceli ušetriť niečo za holenie, skúste si zohnať klasický holiaci strojček a klasické žiletky – tam je úspora najvyššia. Ale dnes sú predsa len pohodlnejšie tie nové viac čepeľové žiletky:). Ale funguje to aj pri novších žiletkách.

Pyramiadálne efekty sa dajú využívať aj na iné veci ako napr: regenerácia organizmu, podpora niektorých liečebných metód. Ak vložíte pod pyramídu napr. semienka alebo sadenice rôznych rastlín budú Vám rýchlejšie rásť.  Ďalej ak pod pyramídu umiestnite , čaj, kávu, koreniny a ovocie, alko , nealko, nápoje – ich chuť sa výrazne zlepší. Skúste si aj pod pyramídu vložiť tabak, cigarety, cigary a pod. a porovnajte chuť predtým a potom.

Podobné pokusy môžete robiť aj s iným vecami. Napríklad so nožíkmi – u kvalitnejších výrobkov sa prejaví tzv. samobrúsiaci efekt. Vyskúšajte aj jav  tzv. “živej vody” – Po jednom , dvoch dňoch môžete takouto vodou zalievať Vaše kvetiny v dome a zistíte že sa im bude lepšie dariť. Vodu spod pyramídy môžete samozrejme aj piť – stačí keď ju tam necháte 4-6 hodín (alebo aj dlhšie) odstáť. Možností na rôzne experimenty sú stovky a nájdete ich v rôznej literatúre o pyramídach. Viac informácií nájdete  TU

 

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma