Kontakt + Referencie

   Kontakt:   agentúra INGFOUR s.r.o. , Košice,

 odborný, technický garant a majiteľ firmy: Ing. Milan Varga

  Tel:  0915/904 114,  e-mail: ingfour(zavinac)gmail.com 

              Súčasné činnosti – oblasť pôsobenia celé Slovensko, ČR

-Meranie Geopatogénnych Zón a Geoanomálií: pozemkov, domov, bytov, chát, kancelárskych priestorov a pod. Geopatogénne zóny odrušenie +Komplexné návrhy a technická realizácia riešení . Viac ako 1800 meraní.

-Poradenské služby pred kúpou , pozemku, domu, bytu, kancelárie, chaty… Od posúdenia  či sú Vami vybraté: pozemky, domy, byty, chaty, kancelárske priestory … a pod. Vhodné na zdravé bývanie z rôznych hľadísk.: Geopatogénne zóny, geoanomálie, 

-Relaxačné pyramídy a pyramídové konštrukcie ponuka TU

Individiuálny Mystery Shopping na zákazku: kontrola činnosti Vašich zamestnancom ako reagujú na požiadavky zákazníkov podľa Vašich interných predpisov.

 REFERENCIE Z PREDOŠLÝCH  ČINNOSTÍ

www.ingfour.sk – od roku 1991 do  2011. Organizovanie a realizácia viac ako 90-tich výstav, veľtrhov v Košiciach, Prešove, Žiline a Michalovciach . Návrhy a realizácia reklamných kampaní k týmto výstavám od A-Z.

Referencie od niektorých zákazníkov:

MUDR. Emília H. Rakúsko – Veľmi pekne ďakujem. Konecne som po dlhých 20 rokoch našla niečo čo tie naše zóny drží v šachu. Keďže ich máme veľmi veľa.

p. Elena, Košice – Odkedy ste mi dali po premeraní geopatogénnych zón v byte na skriňu rušičku geopatogénnych zón EMGEON. Moja 4 ročná dcérka spí v noci ako „zabitá“.  Nebudí sa a neplače ako predtým.

MUDr. Š, Martin. Vami navrhnuté riešenie: premiestnenie nábytku + kombinácia rušičky geopatogénnych zón  a umiestnenia prírodných materiálov úspešne odrušili účinky Geopatogénnych zón v mojej domácnosti a hlavne v spálni.

Kontaktný formulár:

Uvedte do formulára Vaše údaje + Vašu správu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

tag: kontakt, geopatogénne zóny odrušenie

 

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma