Cenník Služieb

CENNÍK SLUŽIEB + OBJEDNÁVÁCÍ FORMULÁR

Merania Geopatogénnych zón robíme formou výjazdov po celom Slovensku + cca 50 km od hraníc.

1.-AKCIA – ZĽAVA až o 50%na objednávky prijaté  do 20.6.2024. Zľava platí na merania uskutočnené do konca roka.

2.- Najbližší výjazd na merania po celom Slovensku plánujeme 22-26.Júna

 Východné Slovensko (Košický a Prešovský kraj) riešime priebežne.

 Objednávací formulár nájdete  dole pod cenníkom služieb

 Merania robíme väčšinou formou 3-4 dňových výjazdov  po celom Slovensku + cca 50 km od hraníc.  Väčšinou cez Víkendy. Vtedy je cena paušálnych cestovných nákladov 35€ . V rámci týchto výjazdov platia ceny pre merania napísané červenou farbou  v pravom stĺpci cenníka. 

Príklad výpočtu ceny: platí pre merania po celom Slovensku  v rámci tzv. výjazdových meraní- sú väčšinou cez víkend: pôdorysná plocha bytu/domu : do 150m2 : meranie 45€ + paušálne cestovné náklady 35€ – spolu 80€. (Košice –cestovné iba 5€, Košice okolie do 20 km – cestovné 15€, Prešov 20€)

Referencie od zákazníkov:

p. Elena, Košice – Odkedy ste mi dali po premeraní geopatogénnych zón v byte na skriňu pasívny solenoid EMGEO HOME. Moja 4 ročná dcérka spí v noci ako „zabitá“.  Nebudí sa a neplače ako predtým.
MUDr. Š, Martin. Vami navrhnuté riešenie: premiestnenie nábytku + kombinácia pasívneho solenoidu EMGEON HOME  a umiestnenia prírodných materiálov úspešne odrušili účinky Geopatogénnych zón v mojej domácnosti a hlavne v spálni.

CENNÍK  MERANÍ  GEOPATOGÉNNYCH  ZÓN

CENNÍK: Individuálne merania/  Akciové ceny v rámci výjazdov

Meraná plocha (pôdorysu) bytu , domu,  pozemku  Individuálna objednávka – na Vami určený termín. AKCIOVÁ CENA–ZĽAVA až 50%- pri výjazdových meraniach
Do  150m2 69 €  + cestovné podľa najazdených km. 35€ + 25€ paušálne cestovné náklady
150m2-300m2 89 € + cestovné podľa najazdených km 50€ + 25€ paušálne cestovné náklady
300m2-500m2 119 € + cestovné podľa najazdených km 65€ + 25€ paušálne cestovné náklady
Nad 500m2 – najmä pozemky Dohodou + cestovné podľa najazdených km dohodou+ 25€ paušálne cestovné náklady
Platí pre max. 3 poschodia domu alebo meraného objektu.  Individuálne cestovné: 0,3 €/km – tam aj späť. Ceny platia  v rámci  termínov hromadných výjazdov. Košice – 5€ . Košice okolie do 20km -cestovné 15€

 Výpočet plochy: Počíta sa iba pôdorysná plocha meraného objektu  aj keď je viacej poschodí. Čiže v podstate iba plocha 1 poschodia a nie súčet plôch jednotlivých poschodí.

KONTAKTNÝ FORMULÁR: Vypíšte prosím všetky povinné položky  Využite ZĽAVU až 50% pri výjazdových meraniach –  Stĺpec v cenníku vpravo

väzne si objednávam:

  1. Meranie Geopatogénnych zón  podľa  cenníka  uverejneného na tejto stránke.
  2. Zaslanie podrobnejších informácií o Geopatogénnych Zónach
  3. Zaslanie Ebooku „5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou Zónou“ + ďalších E-bookov z tejto oblasti.
  4. Vyššie uvedené položky napíšte do „Predmetu Správy“
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

 Pasívny solenoid EMGEON HOME:  V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON .  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” .  Dosah 10-20 metrov. cena – 20€.–  Viac info TU

 V cene merania je už zahrnuté aj:

1-   Premeranie priestorov (bytu, domu, chaty, kancelárie, pozemku…) . Určenie miest kde je pozitívna, neutrálna alebo negatívna  zóna.

2- Detailný návrh viacerých možností riešenia prípadných problémov. Samozrejmosťou sú aj podrobné informácie ohľadom pôsobenia geopatogénnych zón na človeka a možných spôsobov eliminácie ich účinkov.

3- Poradenstvo zdarma v tejto oblasti: Je tiež už zahrnuté v základnej ceneVyužitím poradenských služieb sa vyhnete nákupu rôznych zbytočne drahých pomôcok, zariadení a prístrojov, ktoré možno aj fungujú. Ale sú zbytočne drahé. Môžu síce čiastočne vyriešiť a eliminovať Váš problém. Tiež ho môžu nesprávnym umiestnením a používaním  značne zhoršiť . Iné u nás ponúkané  výrobky sa dajú zaradiť do kategórie „pekné ale zbytočne drahé bytové doplnky“. Pretože aj keď ku nim dostanete pribalené „certifikáty“ a „ocenenia“ . Tak ich praktické účinky sú väčšinou buď žiadne. Alebo  oveľa slabšie, než ako to je u určitých prírodných materiálov. Ktoré dokážu oveľa lepšie eliminovať účinky geopatogénnych zón. A to zvyčajne v oveľa lepšom pomere podľa praktického hľadiska  „Účinnosť/Cena“

Pre podrobnejšie informácie o Geopatogénnych zónach  —–> kliknite TU

Cestovné: Ak chcete znížiť cenu za cestovné využite akciové ceny pri hromadných výjazdoch. Nájdete ich v treťom stĺpci cenníka služieb.  V rámci individuálnych objednávok na Vami stanovený termín:  cca 0,3€/km, (účtuje sa cesta tam aj späť). Ak sa podarí zosúladiť aspoň 2 zákazníkov na jednu trasu a čas, tak sa cestovné rozpočíta medzi nich pomernou časťou. 

Riešenie problémov:

Najjednoduchšie riešenie je po premeraní geopatogénnych zón Umiestnenie rušičiek EMGEON HOME + ak sa dá presunutie nábytku a bytových doplnkov v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdržiavate  mimo negatívnych miest.

 Ďalšou možnosťou riešenia problémov je eliminácia (odrušenie) geopatogénnych zón použitím prírodných a iných prostriedkov. Medzi ktoré patria rôzne prírodné  materiály vhodné na použitie v interiéri  + niektoré špeciálne fólie. Tieto materiály dokážu buď úplne, alebo aspoň  čiastočne eliminovať  problémy s Geopatogénnymi Zónami . 

 Ak budete nespokojný s výsledkami základných meraní a požitím pasívnych eliminačných prostriedkov jednoducho Vám vrátime peniaze. (okrem poradenstva, cestovného a ceny eliminačných prostriedkov)

 Kontakt a referencie o firme: ——> klikniteTU

aktuality aj na  facebooku: https://www.facebook.com/geoanomalie

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma