rušička geopatogénnych zón Emgeon HOME

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na eliminovanie účinkov (odrušenie)  geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 15-20 metrov. Tiež aj cca 3 poschodia pod sebou. Závisí to od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačí jeden až 2 ks.pasívny solenoid na  byt, alebo dom. 

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

rušička geopatogénnych Zón EMGEON HOME

 Ukážky umiestnenia rušičky geopatogénnych zón – zariadenia EMGEON HOME –  Objednaj TU

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť 2 ks zariadení EMGEON HOME umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa čo najbližšie   a najvyššie k obvodovým stenám.

Pasívny solenoid Emgeon je rovnako účinný a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”. Použitie na Elimináciu a redukciu geopatogénnych zón.

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm.

Cena pri meraní : 1 ks – 20€ (ináč poštou 25€ ušetríte min. 5€)

Cena bez merania poštou: dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks á 25€ cena 50€+5€ poštovné a balné

Pre objednanie rušičky EMGEON HOME KLIKNITE TU

Prečítajte si aj podrobnejšie informácie o geopatogénnych zónach a ich negatívnych účinkoch na ľudí a senzitívnejších dospelých. KLIKNITE TU

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON HOME (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Pozrite si aj Ceny meraní geopatogénnych zón : https://www.geozony.sk/cennik-sluzieb/ 

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma