RUŠIČKA geopatogénnych zón EMGEON HOME

Rušička geopatogénnych zón – V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  (odrušenie) účinkov geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME. V autách sa používa EMGEON CARE

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 15-20 metrov a zároveň 3 poschodia pod sebou. Závisí to aj od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačia jeden alebo dva ks. pasívneho solenoidu EMGEON HOME na  byt, alebo dom.

Rušička geopatogénnych zón  Emgeon Home je rovnako účinná a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”.

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme.  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálnou medenou páskou. Je to niečo podobné ako indukčná cievka (technický názov Solenoid), napájaná prirodzeným el. magnetickým poľom zeme. Ktorá okolo seba zhruba v priemere 15-20m + 3 poschodia pod sebou eliminuje účinky geopatogénnych zón. Rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Farba a Design: Zariadenie Emgeon Home si môžete prispôsobiť napr. oblepením tapetou so vzorom a farbou, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť minimálne 2 ks. zariadení EMGEON Home umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa cca 1-2 metre od okraja bytu (domu)  a čo najvyššie k stropu.

Rozmery valca: priemer 10cm , výška 28cm. (iné rozmery na objednávku) napr. ak Vám nevyhovuje výška dá sa urobiť aj menšie.

Cena pri meraní 20€ (ušetríte min. 5€)

Bez merania poštou: dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks á 24,95€ Cena spolu 49,90€+5€ poštovné a balné

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 až 2 zariadenie EMGEON Home (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Pozrite sa prosím na stránku: http://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com