Riešenia Problémov

Jednoduché a efektívne riešenia problému po po premeraní geopatogénnych zón u Vás doma :                                  

1-  Po premeraní geopatogénnych zón napr aj premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdržiavate  …mimo geopatogénnych zón.  Ak sa nedá premiestniť napr. posteľ, alebo počítačové pracovisko pomôže  aj umiestnenie zariadenia určitých prírodných prostriedkov pod posteľ .

Vo fáze výstavby domu sa dajú použiť aj ďalšie technické riešenia na elimináciu účinkov geopatogénnych zón. Je tam viacej možností ako keď už je dom postavený. Tiež chodíme merať či sú pozemky vhodné na výstavbu domu.

Keď si chcete zakúpiť byt, alebo dom je dobré nechať si ho predtým premerať na výskyt geopatogénnycvh zón. Nové bývanie je väčšinou investícia na celý život a okrem iných kritérií je vhodné brať do úvahy aj to aby ste nekúpili tzv. „chorý byt, alebo dom“. Dajte si pozor najmä ak Vám bude ponúknutá podozrivo veľká zľava. Napr. Aj pod zámienkou – rýchle jednanie – veľká zľava. Často pri meraniach bytov kde bolo viacej geopatogénnych zón mi potom zákazníci povedali, že dostali dosť veľkú zľavu.

2 Umiestnením rôznych  zariadení, ktoré buď čiastočne redukujú, alebo eliminujú pôsobenie negatívnej energie vo Vašom obydlí.

Rušička geopatogénnych zón Emgeon Home

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je tzv. Pasívny solenoid EMGEON HOME a EMGEON CARE Je to valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje   na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych GPZ.” . Umiestňuje sa v obydlí na presné miesto  podľa nameraných hodnôt GPZ.  Preto ho ani v rámci serióznosti neponúkame na hromadný predaj spôsobom “kúpte si ,  dajte ho kde chcete a vyrieši Vám to všetky problémy.”  Pri nesprávnom umiestnení môže byť účinok slabší. Pasívny solenoid EMGEON HOME je rovnako účinný ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”.  

pyramída drevená stropná

3- Použivame aj rôzne typy pyramídových konštrukcií na  použitie buď v interiéri alebo v exteriéri (tiež aj univerzálne verzie). Na zákazku dodávame aj rôzne typy relaxačných pyramíd. Podrobnejšie informácie o týchto pyramídach nájdete TU , cenník pyramíd TU

 Ing. Milan Varga, Košice + kolektív konzultantov

Zaoberáme sa: (okrem iných činností) aj meraním a  odrušením geopatogénnych zón, ďalej (GPZ), známych aj pod názvami: geoanomálie, alebo v starej Číne  pod názvom “Dračie žíly”+ riešením problémov tzv. “Elektrosmogu”. Obe tieto problematiky  so sebou úzko súvisia a môžu “našťastie” až po po dlhšom pôsobení väčšinou negatívne ovplyvniť kvalitu Vášho bývania a života všeobecne. Používame pri tom jednoduché, efektívne a lacné prostriedky a techniky založené  na prírodnej báze, fungujúcich na princípe základných fyzikálnych zákonov. Využívam pri tom  skúsenosti našich predkov a starších civilizácii, ktorí úspešne riešili tiež tieto a podobné problémy už stovky až tisícky rokov pred nami.

                  Cenové relácie: ——>Kliknite TU   

Pre viac informácií kliknite —–>http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

   Aktuality a ďalšie  informácie nájdete aj na  Facebooku      https://www.facebook.com/geoanomalie

             Kontakt a rezervácie termínov:——> kliknite  TU

spriatelená stránka:  www.facebook.com/levandula 

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma