Nespavosť a Poruchy spánku

Nespavosť a iné poruchy spánku

Máte problémy so spánkom?.  Ste malátny, nevysvetliteľne unavený, nervózny?. Nevládzete tak ako kedysi?.  „Lepí “ sa Vás viac chorôb ako predtým?.  Vaše deti sa v noci často budia a plačú? 
Na príčine je často aj negatívne pôsobenie  Geopatogénnych zón  a Geoanomálií na Váš organizmus. Tieto  javy sú známe už tisícky rokov. Najznámejší historický názov zo starej Číny je Dračie žily.
Dlhodobý pobyt nad Geopatogénnymi zónami spôsobuje rôzne nepochopiteľné problémy.   A popritom väčšinou stačí iba zmeniť napr. umiestnenie postele. Alebo použiť ďalšie praxou overené spôsoby riešenia týchto problémov, ktoré Vám navrhneme.Tieto informácie nájdete na našej stránke. 

Nespavosť a poruchy spánku

Nespavosť- menej známe  príčiny:

Medzi menej známe, ale časté príčiny nespavosti a rôznych porúch spánku u dospelých a malých detí patria aj Rôzne geoanomálie – Geopatogénne Zóny, Podzemné vodné toky a pod. Ktoré sa môžu vyskytovať pod Vašim bytom, domom.

geopatogénne zóny ilustračný obrázok

Na ilustračnom obrázku je ukážka nepriaznivého priebehu geopatogénnych zón (GPZ) pod obydlím. Tam kde sú na obr.  pásy označené ako 1,2 a 3 – nie je vhodné miesto na spanie. Platí tiež, že kde sa zvykne zdržiavať: pes tam je to OK a naopak. Kde sa zvykne zdržiavať mačka – tam je zlé miesto na spanie a prácu.

Nespavosť u bábätiek a malých detí:

U bábätiek a malých detí sa prítomnosť geopatogénnych zón dá vysledovať nasledovne: časté budenie v noci s poplakávaním a problémami so samostatným zaspatím. Potom ich väčšinou musíte zobrať ku sebe do manželskej postele a tak ich uspať. Prejavuje sa to aj tým, že deti nechcú spať samé , ale napr. v posteli u rodičov. 

Treba si tiež všímať, či sa dieťa v postieľke  alebo posteli neotáča na druhú stranu, alebo opačne o 180 stupňov– to tiež zvykne byť zapríčínené geopatogennymi zonami, Malé deti to vedia nejako podvedomo lepšie vycítiť ako dospelí. + majú tendenciu automaticky si hľadať pri spaní polohu mimo geopatogénnych zón. Alebo aspoň na ich okraji. Tam kde nie sú také silné.

Cenník služieb +iba do 20.4.2024 AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po  Slovensku  –>Kliknite  TU  

geopatogénne zóny - ilustračný obrázok

ilustračný nákres priebehu geopatogénnych zón Tieto zóny sa vyskytujú väčšinou v pásoch v šírke od cca 1- až po niekoľko metrov.  V dĺžke aj niekoľko stoviek metrov. Negatívny účinok sa prejavuje vo vertikálnej rovine najmä vtedy ak Vám takýto pás (geopatogénna zóna) ide pod posteľou.  Negatívne účinky sú rovnaké, či už bývate na prízemí, alebo vo výškovej budove napr. aj na 14-15 poschodí.

Geopatogénne zóny spôsobujú, u dospelých aj detí: nespavosť, únavu, nervozitu, podraždenosť a s tým spojené pocity zlej nálady . Dlhodobý pobyt nad geopatogénnymi zónami (najmä spánok) môže oslabiť imunitný systému organizmu. A tým postupne spôsobiť, alebo rozvinúť (naštastie až po dlhšej dobe) aj rôzne ďalšie zdravotné problémy.

Riešenia problémov so spánkom

Merania geopatogénnych zón robíme formou výjazdových meraní na celom území Slovenska. Viac info —>TU

Podrobnejšie informácie o vplyve geopatogénnych zón na poruchy spánku a jednoduché riešenia týchto problémov  nájdete —>TU. 

 Nechajte si premerať byt/dom/kanceláriu na prítomnosť geopatogénnych zón.

Cenník služieb nájdete —> TU

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma