Odrušenie Geopatogénnych zón pomocou ovčej vlny

Práve je ukončené testovanie výrobkov z ovčej vlny za účelom eliminácie negatívnych zón v prípadoch keď sa veľmi nedá premiestniť nábytok. Teda ak je byt malý alebo sa nedá zmeniť dispozičné riešenie využitia miestností v dome, byte.

Výsledky testov nájdete na konci článku

Ako vhodná a ekonomická kombinácia na elimináciu negatívnych zón sa začína javiť kombinácia prostriedkov: pasívny solenoid EMGEON + výrobky obsahujúce ovčiu vlnu. Pasívny solenoid sa umiestňuje na miesto v meranom objekte kde má najvyššiu účinnosť. Výrobky z ovčej vlny sa umiestňuj napr. pod posteľ a pod miesta, kde sa najdlhšie zdržujete. Spoločný účinok týchto dvoch spôsobov vie eliminovať negatívne zóny až o 95%

Najlepšie výsledky má umiestnenie prírodnej kožušiny s vlnou z rôznych zvierat.  Ekonomicky výhodné je použiť určitý typ kožušín z oviec a baranov.  Už ich aj máme v ponuke.

V rámci „realizácie hrubej stavby domu“ testujeme stavebné izolačné hmoty s obsahom ovčej vlny, zároveň aj iné výrobky, ktoré obsahujú ovčiu vlnu. Hľadáme prijateľné riešenie a zároveň aj dodávateľa takýchto výrobkov, ktoré by bolo čo najviacej účinné a zároveň finančne čo najmenej náročné pre našich zákazníkov

Tieto riešenia sa dajú použiť vtedy ak nie je možne napríklad v rámci menšieho bytu presunúť výraznejšie nábytok. Alebo zmeniť dispozičné riešenie izieb.

Najlepšie výsledky použitia výrobkov z ovčej vlny, kožušín a pasívnych solenoidov EMGEON. –  Vieme zaručiť po premeraní účinkov použitých prostriedkov v byte, alebo dome meraním fyzicky priamo u Vás doma.. Aj v rámci projektovania, alebo hrubej stavby domu sa dajú použiť určité technologické postupy na elimináciu účinkov geopatogénnych zón.

Pre Viac info + objednávky  Kliknite TU

 

 

Geopatogénne Zóny meranie a odrušenie na celom Slovensku, Základné informácie zdarma