Emgeon Care -eliminácia tzv. „ÚSEKOV SMRTI“ na cestách

emgeon-care-3Určite poznáte tzv. “ ÚSEKY SMRTI“ na cestách . Sú to miesta kde z  rôznych dôvodov je oveľa vyššie percento havárií ako na iných úsekov ciest. Väčšinou tieto „úseky smrti “ označujú aj dopravné značky a tabule s krížikmi typu od „toho a toho datumu tu sa tu dodnes  tu zabilo XX ludí“. Takéto nehodové úseky spoznáte  spoznáte tiež podľa zvýšeného počtu „venčekoch, krížocha sviečok“ na takýchto miestach.

 

emgeon-care-5

Doporučené umiestnenie v aute : 1 ks umiestnite vľavo od vodiča do dverí viď obrázky. Druhý  kus umiestnite buď do pravých dverí, alebo medzi sedadlá. 

Na elimináciu určitého percenta nehôd spôsobených tak tzv. úsekmi smrti“  slúži zariadenie Emgeon Care,  ktoré do určitej miery eliminuje a redukuje účinky tzv „úsekov smrti“ + eliminuje negatívne pôsobenie používania mobilov, tabletov, notebookov a pod na vodiča. Ktoré neustále v určitých intervaloch komunikujú s najbližšou vysielacou vežou. A najmä keď majú zapnutú službu „mobilne data – teda internet.“ alebo dokonca sú zapojené ako wifi spot -teda vysielač.

emgeon-care-1

Veľkosť zariadenia zodpovedá veľkosti plechovky na nápoje. Takže ho viete umiestniť do miesta určeného na plechovky, alebo PET fľaše.

Zariadenie pracuje na fyzikálnom  elektromagnetickom princípe podľa „Flemingoveho pravidľa ľavej ruky.“

UPOZORNENIE

Samozrejme za viac ako 50% týchto nehôd môžu vysvetliteľné dôvody napr. buď poľadovice na cestách (zvlášť na mostoch, alebo iné klasické faktory) + neskúsení vodiči, jazdiaci na silných autách s malými skúsenosťami a nízkym počtom najazdených km. Ktorý si  často myslia že stihnú predbehnúť auto  pred sebou. Ale žiaľ  niekedy sa stane,  že zle odhadnú rýchlosť protiidúceho auta a tzv. myšička im nevyjde . Ale dôvody zvyšných 50% nehôd na takýchto „úsekov smrti“ väčšinou nie sú objasnené a ako oficiálny dôvod nehody sa udáva klasická formulácia“ vodič neprispôsobil rýchlosť vozidla povahe a stavu vozovky“

Väčšinou to končí tak, že sa zrazia s protiidúcim autom , alebo keď sa zaradia vpravo a prudko brzdia tak spôsobia haváriu. Prípadne neodhadnú rýchlosť auta a to najmä na mokrej a zľadovatelej vozovke a vyletia zo zákruty buď do protismeru, alebo smerom vonku z cesty. Takéto havárie veľmi často končia zrážkou s protiidúcim vozidlom , alebo nárazom do stromu, príadne kotrmelcami auta a následky pre posádku auta sú veľmi často tragické. Smutné na tom je, že väčšinou to dopadne tak, že zomierajú alebo sú ťažko zranený nevinné posádky aút, ktoré sú obeťami takýchto havárií.

Nie všetky takéto nehody, ale určité percento týchto nehôd ale môžu mať na  svedomí aj  Geopatogénne Zóny. Ktoré prechádzajú cez cestu a zatiaľ nevysvetliteľným spôsobom  ovplyvnia  negatívne pozornosť vodiča. Tak, že jeho reakcie na dopravnú situáciu sú buď pomalšie, prípadne úplne nesprávne. Alebo  sa stane, že vodič tzv. „zamrzne“ alebo nesprávne vyhodnotí  resp. neprispôsobí rýchlosť svojho vozidla voči  celkovej dopravnej situácií a stave a povahe cesty. V praxi to znamená, že ide na mokrej alebo zamrznutej ceste takou istou rýchlosťou ako po suchej ceste . Neuveduje si, že brzdná dráha vozidla je oveľa dlhšia na mokrej, zľadovatelej, alebo zamrznutej ceste.

Zariadenie EMGEON CARE samozrejme neodstráni všetky takéto nehody, ale do určitej miery dokáže riziko nehôd svojim pôsobením zmenšiť. A to najmä na úsekoch keď cez cestu prrechádzajú negatívne zóny

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com