Darčekové meranie Geopatogénnych zón


Ponúkame Vám „Darčekové Prednostné meranie“ geopatogénnych zón. 
Meranie  bude urobené v rámci „Hromadných výjazdov“ maximálne do 2 týždňov od úhrady objednávky. Viac informácií o geopatogénnych zónach nájdete:TU

Cena platí v rámci hromadného výjazdu po Slovensku

Paušálne cestovné náklady – 20€ + meranie do celkovej pôdorysnej plochy objektu 250 m2 – 35€ . Spolu celkom: 55€

1-  V cene je zahrnuté: premeranie priestorov (bytu, domu, chaty, kancelárie, pozemku…) . Určenie miest kde je pozitívna, neutrálna alebo negatívna  zóna a návrh riešenia problémov + základné poradenské služby ohľadom pôsobenia GPZ a Elektrosmogu, radónu a podobných problémov v obkjekte.

2- Poradenstvo zdarma v tejto oblasti: Je už zahrnuté v základnej cene. Využitím poradenských služieb sa vyhnete nákupu rôznych zbytočne drahých pomôcok, zariadení a prístrojov, ktoré možno aj fungujú. Ale sú zbytočne drahé, môžu síce čiastočne vyriešiť a eliminovať Váš problém. Tiež ho môžu nesprávnym umiestnením a používaním  značne zhoršit . U niektorých na trhu dostupných zariadení a prístrojov existujú určité kontraindikácie vzhľadom na Váš zdravotný stav.

3-Meranie sa uskutoční v rámci tzv. „Hromadných výjazdov „maximalne do 2 tyždňov od uhrady poplatku. Pred každým výjazdom adresáta upozorníme mailom a SMS na termín výjazdu. V rámci ktorého platia tieto ceny. Výjazdy sa robia v priemere každé 2 týždne – systémom okruh po celom Slovensku.

4-Je potrebné prispôsobiť sa navrhnutému termínu a času. V rámci 1 hromadného výjazdu po celom Slovensku na trase Košice – Bratislava – Košice najazdíme okolo 1400 km. V priemere vychádza na 1 meranie pri výjazdoch  okolo 130 km prejazdených km. Iba tak vieme dodržať zľavnené paušálne ceny v rámci hromadných výjazdov. Tento spôsob používame preto, lebo chceme ušetriť cestovné náklady záujemcov o merania. Tak aby sme im nemuseli účtovať samostatnú cestu z KE. cca 0,6€/km – jedným smerom.